Slovensky   Magyarul   English   Deutsch   Russian  
Ako urobiť manžela rešpektovať svoju ženu?

Skôr alebo neskôr prichádza fáza vzájomného akceptovania v rodinných vzťahoch a nie je také ľahké ju prejsť. Niekedy sa manželia začnú správať zbytočne tvrdo, snažia sa stanoviť svoje vlastné pravidlá, môžu hrubo osloviť svojho manžela. To všetko zrazí ženu z koľaje a naznačuje myšlienku, či sa v človeku mýlila. Aby sa však takéto veci v rodine nestali, je potrebné nikdy nestratiť sebaúctu a včas vrátiť muža na svoje miesto.

Samozrejme, ideálnou možnosťou je úprimný rozhovor, keď obaja ľudia môžu pokojne vyjadriť nároky na seba, ktoré by sa mohli nahromadiť. Ak je rozhovor úprimný, situácia sa rýchlo vyrieši. Ale čo robiť, ak manžel nekontaktuje?

Pravidlo Č. 1

Nezačínajte škandál, táto metóda nespôsobuje rešpekt, ale naopak len zvyšuje podráždenie. Musíte pochopiť, že súčasná situácia sa nedá zmeniť krikom. Musíme sa pripraviť na to, že v krátkom čase nebude možné zmeniť situáciu, budeme musieť konať dlho a taktne. Preto stojí za to byť trpezlivý!

Pravidlo Č. 2

Ak sa vyskytnú problémy na domácom základe v dôsledku skutočnosti, že manžel nechce svojej manželke pomáhať a nereaguje na žiadosti o pomoc, je čas prestať ho potešiť. Napríklad nechce umývať riad, nemali by ste ho umývať sami, niekedy sa vyčerpajú všetky taniere a šálky a on to bude musieť urobiť. Alebo si môžete kúpiť jednorazový riad a jednoducho ho vyhodiť, muža to skôr či neskôr omrzí, najmä keď si zabudne kúpiť taniere alebo poháre pre seba. Preto sa musíte správať vo všetkom, aby človek pochopil, koľko jeho žena robí všetko.

Pravidlo Č. 3

Ak si manžel môže dovoliť uraziť alebo ešte horšie zdvihnúť ruku, je naliehavé ho postaviť na svoje miesto v hrubej podobe. Najlepšie je, v záchvate jeho agresie, dovoliť mu rovnaké neúctivé slová, ale k veci. A ak je muž úplne rozzúrený,môžete mu dať facku. To ho znepokojí a možno sa na seba dokonca pozrie zvonku. V žiadnom prípade to nie je možné tolerovať, inak sa muž môže začať správať k žene ako k otrokyni. Ak nič nepomôže, musíte odísť, s takým mužom nebude život. A túžba zachrániť rodinu len zhorší situáciu.

Áno, Postaviť jej manžela na jeho miesto nie je ľahká úloha, ale nemožno dúfať, že sa všetko v každom prípade vyrieši samo. Muži, rovnako ako deti, ktorí vstúpili do odvahy neúcty, sa nemôžu zastaviť sami, stačí ich zatlačiť späť na zem. O recurso oficial que oferece um grande número de eventos e jogos esportivos nos quais você pode se divertir muito e também trabalhar para viver. Concorde que é bom receber um bônus de boas-vindas quando você se inscrever e que ele está aqui. Inscrição para Para fazer apostas, depositar e retirar seus ganhos no escritório do agente de apostas, você precisa se registrar. Você pode criar uma conta no site oficial, a versão móvel e o aplicativo de jogos Android.

98afbc1797ba97493b016f3c65e72d74