Slovensky   Magyarul   English   Deutsch   Russian  
Použitie ultrazvuku v kozmetológii

Tí, ktorí pravidelne navštevujú kozmetické salóny, pravdepodobne vyskúšali magický účinok ultrazvuku a z prvej ruky vedia o svojich užitočných a anti -zaraďovacích vlastnostiach.

Pre tých, ktorí o tom nič nepočuli a náš článok dnes bude určený.

Ultrazvuk v kozmetológii sa používa na tieto účely:

1. Na odstránenie nadmerného znečistenia, tuku z kože a keratinizovanej vrstvy buniek. Jednoducho povedané, ultrazvukové odlupovanie. Po tomto zákroku sa pokožka stáva oveľa hladkou a lepšia vníma účinok rôznych kozmetických masiek a krémov.

2. Zarovnanie reliéfu povrchu pokožky.

3. Pre významné zlepšenie mikrocirkulácie krvi a lymfatických v horných vrstvách povrchu kože.

4. Na zlepšenie procesu výživy pokožky, vlákniny a subkutánnych svalov.

5. Mať protizápalové účinky na povrch kože.

6. Mať zdvíhací účinok.

7. Pre lymfatickú drenáž.

Výhody z ultrazvuku

Jednou z najdôležitejších výhod používania ultrazvuku je to, že počas postupu sa pacient necíti absolútne žiadne nepohodlie ani bolesť. Maximálne, ktoré môže klient cítiť, je ľahké alebo zanedbateľné a dokonca príjemné brnenie.

Najčastejšie sa v ultrazvukovom zákroku používa sračková maska ​​na ploche tváre, krku a krku, ktorá zahŕňa kyselinu hyalouránovú. S vekom sa kvalita a množstvo tejto magickej kyseliny pre mládež znižuje v tele, čo vedie k jeho vädnutiu. Takže s pomocou ultrazvukového postupu sa dodáva do horných vrstiev kože.

Ak si všimnete začervenanie a uzly ciev, ktoré sa jasne uvoľňujú na koži na povrchu kože, potom môžeme hovoriť o poruchách mikrocirkulácie. V tomto prípade bude ultrazvukový postup jednoducho nevyhnutný. V prípade porúch mikrocirkulácie je absolútne akýkoľvek druh masáže kontraindikovaný a potom nezostane žiadna iná metóda iná ako ultrazvuk na obnovenie elasticity a úľavy z pokožky.

Všetci sme dospelí a musíme dokonale pochopiť, že samozrejme, jeden postup nikdy nestačí, aby sme dosiahli jasný a vysoký výsledok kvality, je potrebné navštíviť celý ultrazvuk. Celý rozsah postupov zvyčajne pozostáva z 10-12 relácií, každé 3-5 dní. Strávte čas a peniaze na ultrazvuku a radujte sa z osvieženého jasného a príjemného odrazu v zrkadle. Dnešné online kasína ponúkajú nielen rôzne hazardné hry, ale aj skvelé bonusy. Môžete sa zabaviť a užiť si skvelú zábavu priamo z domova. Možnosť začať hrať o peniaze v legálnom kasíne www.online-casinosk.com/volne-peniaze-na-registraciu bez investovania vlastných peňazí je niečo, o čom snívajú nadšenci hazardných hier na celom svete. Naši odborníci pripravili rebríček online kasín na Slovensku, ktoré dávajú peniaze za registráciu všetkým novým hráčom a užívajú si ďalšie darčeky.

fae092f454ac8cef96f3e8b44a0e4b14